Kvalitní podlahy realizujeme již více než 19 let

Přijďte se k nám podívat a osahat si více než 500 reálných dekorů vinylových podlah! Adresa a kontakt zde.

Naše společnost Plancher s.r.o. se specializuje na prodej a pokládku vinylových podlah i dalších kvalitních podlahových krytin. Podlahovými krytinami se zabýváme již více než 19 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností. Nabízíme podlahy pouze kvalitních a ověřených výrobců. Poskytujeme komplexní služby.

Hlavním cílem, na kterém si zakládáme, je 100 % spokojenost našich klientů. Zároveň se v dnešní uspěchané době snažíme poskytnout klientům takový servis, aby bylo narušení jejich životního prostoru minimální.

Sídlíme na adrese Praha 9 - Zobrazit celou adresu. Zde si můžete prohlédnout veškeré podlahy, které nabízíme. Návštěva vzorkovny je možná pouze po telefonické dohodě. Volejte prosím ve všední dny do 17:30 na tel. +420 603 279 682 . Po dohodě je návštěva možná i v sobotu dopoledne.

Domluvit prohlídku

Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna Podlahy a dveře Plancher Praha - vzorkovna APDC1018 APDC1017 APDC1016 APDC1015 APDC1014 APDC1013 APDC1012 APDC1011 APDC1010 APDC1009

zavřít

Poptávkový formulář