< Zpět na vzorník

Vinylová podlaha Eterna Project Zimt - 80411

Vinylová podlaha Eterna Project Zimt - 80411 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Lepená vinylová podlaha Eterna Project 0,3 Zimt - 80411 svým exkluzivním vzhledem a velmi malou tloušťkou zaujme i potěší.

Navštivte po domluvě naši vzorkovnu v Praze, podlahu si prohlédněte a nechte si poradit s výběrem. Postaráme se o pokládku podlah.

Rozměry: 1219,2 x 152,4 x 2, mm
Nášlapná vrstva: 0,3 mm
Záruční doba: 10 let dle podmínek výrobce
Počet kusů v balení: 25
Balení: 4,64 m2
Oblast použití: 31

Zobrazit více >

Cena bez DPH:
399 Kč/m2
Poptávka

Pokládka vinylové podlahy Eterna Project Zimt - 80411 - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Eterna Project Zimt - 80411?

Klasický vinylový dílec podlahy Eterna Project Zimt - 80411 je přibližně 2 mm silná podlahová krytina, která se pokládá metodou lepení podkladu kvalitními profesionálními podlahářskými lepidly. Podklad podlahy musí být dokonale hladký a rovný. více informací o pokládce >

Pokládka vinylové podlahy Vinylová podlaha Eterna Project Zimt - 80411 Pokládka vinylové podlahy Vinylová podlaha Eterna Project Zimt - 80411 Pokládka vinylové podlahy Vinylová podlaha Eterna Project Zimt - 80411 Pokládka vinylové podlahy Vinylová podlaha Eterna Project Zimt - 80411 Pokládka vinylové podlahy Vinylová podlaha Eterna Project Zimt - 80411

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Vinylová podlaha Eterna Project Zimt - 80411

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Lepené vinylové dílce Eterna Project 0,3 Zimt - 80411 se skládají z více vrstev. Vrchní část tvoří nášlapná vrstva. Pod tou je umístěna vrstva s dekorem, střední vrstva, vrstva obsahující skleněná vlákna a spodní vrstva.

VYUŽITÍ PRODUKTU 

S velmi tenkou lepenou vinylovou podlahou Eterna Project 0,3 si užijete komfort doplněný o dokonalý vzhled. Dekor vyvedený do velmi jemných detailů ve vás probudí pocit, jako byste chodili po pravé dřevěné podlaze.

Podlaha se vyznačuje velmi malou konstrukční výškou - pouhé 2 mm - a proto je skvělá nejen jako nová podlaha, ale hodí se zejména pro rekonstrukce podlah, kdy je potřeba zachovat výšku podlahy. I přes svou malou tloušťku je podlaha Eterna Project 0,3 velmi odolná proti poškození. Povrch podlahy chrání 0,33 mm silná nášlapná vrstva.

Podlahové dílce se pokládají celoplošným přilepením k podkladu. Díky tomu je podlaha voděodolná a vlhkost ji nijak nepoškodí. S klidným srdcem tak můžete podlahu umístit i tam, kde se předpokládá, že se podlaha s vlhkostí setká, jako například v kuchyních nebo koupelnách. Pokud nemáte s pokládkou lepených vinylových podlah zkušenosti, obraťte se na nás, rádi pro vás pokládku zajistíme.

Využití vinylové podlahy Eterna Project 0,3 Zimt - 80411 je dáno zátěžovou třídou (31). Podlahy se hodí jak pro soukromé interiéry jako jsou domy a byty s různým stupněm zatížení, tak pro komerční interiéry, kde je ale potřeba ohlídat, aby se pokládka uskutečnila jen tam, kde bude spíše nižší provoz a tudíž i nižší zatížení podlahy.

K oblíbeným vlastnostem této podlahy patří nejen její příjemný povrch, ale také schopnost dobře propouštět teplo od podlahového vytápění. O podlahu se nemusíte téměř starat. V rámci péče stačí prach a nečistoty vyluxovat nebo zamést a větší nečistoty setřít vlhkým mopem. 

Vinylová podlaha Eterna Project Snowdonia - 80409 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Vinylová podlaha Eterna Project Snowdonia - 80409 Vinylová podlaha Eterna Project Scandic Ash - 80052 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Vinylová podlaha Eterna Project Scandic Ash - 80052

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář