< Zpět na vinylové podlahy

Vinylové podlahy Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic Quartet Fauve 0859

Vinylové podlahy Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic Quartet Fauve 0859

Zámková vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic Quartet Fauve 0859 je odolná, má elegantní vzhled a hodí se i do velmi zatížených prostor.

S výběrem podlahy vám odborně poradíme. Kontaktujte nás a navštivte naši vzorkovnu v Praze.

Specifikace a rozměry podlahy Gerflor Creation 30 Clic Quartet Fauve 0859

Rozměry: 1239 x 214 x 4,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,4 mm
Záruční doba: 12 let dle podmínek výrobce
Váha: 7,385 kg/m2
V-spára: 4V zkosené hrany
Balení: 2,12 m2 
Oblast použití: 32-41

Zobrazit více >

Produkt se již neprodává. Kontaktujte nás, vybereme vám nejvhodnější alternativu.

Poptávka

Pokládka vinylové podlahy Vinylová podlaha Creatio - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Vinylová podlaha Creatio?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Vinylová podlaha Creatio se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic Quartet Fauve 0859

Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Pro zámkovou vinylovou podlahu Gerflor Creation 30 Clic Quartet Fauve 0859 je typická povrchová úprava PUR + MATT. Odolnost povrchu zajišťuje 0,4 mm silná nášlapná vrstva. Vzhled podlahy je daný 4D designem, který má autenticky zpracovaný povrch. Pevnost podlaze dodává vrstva se skelným vláknem a snadnou pokládku zajišťuje vertikální zámkový click systém.

VYUŽITÍ PRODUKTU

Zažijte jedinečnou atmosféru, kterou prostoru dodá unikátní dřevěný dekor vinylové podlahy Creation 30 Clic. Jemně matný povrch vytváří v kombinaci s dřevěným dekorem a 4V spárami dojem pravého dřevěného materiálu.

Díky vysoké zátěžové třídě (32-41) se podlaha hodí do řady interiérů - v případě domů a bytů zvládne i tu nejvyšší zátěž. V komerčních interiérech, jako jsou administrativní budovy, nemocnice, školy, úřady, obchody, banky apod., je podlaha určena pro středně vysoké zatížení a v oblasti průmyslových interiérů zvládne podlaha mírnou zátěž.

Plovoucí vinylové dílce podlahy Gerflor Creation 30 Clic Quartet Fauve 0859 jsou uzpůsobeny tak, aby jejich pokládka byla rychlá a jednoduchá. Zámková plovoucí podlaha je praktická zejména díky tomu, že se nepřilepuje k podkladu, takže je možné ji kdykoliv opět rozebrat nebo vyměnit její poškozený díl. Pokládka této podlahy je díky voděodolnosti možná i na místech s vyšší vlhkostí a hodí se i na podlahové topení - podlaha bude díky nízké konstrukční výšce dobře propouštět teplo.

Praktičnost vinylové podlahy oceníte i v oblasti úklidu. Povrch je odolný proti usazování nečistot a při úklidu si vystačíte jen s luxem, koštětem nebo navlhčeným mopem. Vinyl Gerflor Creation 30 Clic je zdravotně nezávadný, neobsahuje škodlivé látky (ftaláty apod.) a je 100% recyklovatelný. Na dotek je podlaha teplá a má příjemně měkký došlap, takže se po ní bude dobře chodit nejen vám, ale i vašim dětem nebo domácím mazlíčkům.

Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Brownie 0459 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Brownie 0459 Vinylová podlaha Gerflor Creation 55 Bloom Uni Grey 0869 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Vinylová podlaha Gerflor Creation 55 Bloom Uni Grey 0869

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář