< Zpět na vinylové podlahy

Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic Ranch 0456

Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic Ranch 0456 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Zámková vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic Ranch 0456 je odolná, má elegantní vzhled a hodí se i do velmi zatížených prostor.

S výběrem podlahy vám odborně poradíme. Kontaktujte nás a navštivte naši vzorkovnu v Praze.

Specifikace a rozměry podlahy Gerflor Creation 30 Clic Ranch 0456

Rozměry: 1239 x 214 x 4,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,4 mm
Záruční doba: 12 let dle podmínek výrobce
Váha: 7,385 kg/m2
V-spára: 4V zkosené hrany
Balení: 2,12 m2 
Oblast použití: 32-41

Zobrazit více >

Produkt se již neprodává. Kontaktujte nás, vybereme vám nejvhodnější alternativu.

Poptávka

Pokládka vinylové podlahy Vinylová podlaha Creatio - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Vinylová podlaha Creatio?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Vinylová podlaha Creatio se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic Ranch 0456

Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Clic

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Pro zámkovou vinylovou podlahu Gerflor Creation 30 Clic Ranch 0456 je typická povrchová úprava PUR + MATT. Odolnost povrchu zajišťuje 0,4 mm silná nášlapná vrstva. Vzhled podlahy je daný 4D designem, který má autenticky zpracovaný povrch. Pevnost podlaze dodává vrstva se skelným vláknem a snadnou pokládku zajišťuje vertikální zámkový click systém.

VYUŽITÍ PRODUKTU

Zažijte jedinečnou atmosféru, kterou prostoru dodá unikátní dřevěný dekor vinylové podlahy Creation 30 Clic. Jemně matný povrch vytváří v kombinaci s dřevěným dekorem a 4V spárami dojem pravého dřevěného materiálu.

Díky vysoké zátěžové třídě (32-41) se podlaha hodí do řady interiérů - v případě domů a bytů zvládne i tu nejvyšší zátěž. V komerčních interiérech, jako jsou administrativní budovy, nemocnice, školy, úřady, obchody, banky apod., je podlaha určena pro středně vysoké zatížení a v oblasti průmyslových interiérů zvládne podlaha mírnou zátěž.

Plovoucí vinylové dílce podlahy Gerflor Creation 30 Clic Ranch 0456 jsou uzpůsobeny tak, aby jejich pokládka byla rychlá a jednoduchá. Zámková plovoucí podlaha je praktická zejména díky tomu, že se nepřilepuje k podkladu, takže je možné ji kdykoliv opět rozebrat nebo vyměnit její poškozený díl. Pokládka této podlahy je díky voděodolnosti možná i na místech s vyšší vlhkostí a hodí se i na podlahové topení - podlaha bude díky nízké konstrukční výšce dobře propouštět teplo.

Praktičnost vinylové podlahy oceníte i v oblasti úklidu. Povrch je odolný proti usazování nečistot a při úklidu si vystačíte jen s luxem, koštětem nebo navlhčeným mopem. Vinyl Gerflor Creation 30 Clic je zdravotně nezávadný, neobsahuje škodlivé látky (ftaláty apod.) a je 100% recyklovatelný. Na dotek je podlaha teplá a má příjemně měkký došlap, takže se po ní bude dobře chodit nejen vám, ale i vašim dětem nebo domácím mazlíčkům.

Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Brownie 0459 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Vinylová podlaha Gerflor Creation 30 Brownie 0459 Vinylová podlaha Gerflor Creation 55 Bloom Uni Grey 0869 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Vinylová podlaha Gerflor Creation 55 Bloom Uni Grey 0869

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář