< Zpět na vinylové podlahy

Vinylové podlahy Gerflor TopSilence Design 0005 Sintra

Vinylové podlahy Gerflor TopSilence Design 0005 Sintra - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Plovoucí vinylová podlaha Gerflor TopSilence Design 0005 Sintra je podlaha s korkovou podložkou a jádrem z HDF desky. Vyniká svou tichostí, odolností i krásným dekorem.

Rádi byste o podlaze Gerflor TopSilence zjistili více nebo si ji prohlédli naživo? Sjednejte si s námi schůzku v naší pražské vzorkovně nebo nás kontaktujte po telefonu či emailem. Objednat si můžete také pokládku podlah.

Rozměry: 1235 x 229 x 9,5 mm
Struktura povrchu: přírodní
Záruční doba12 let dle podmínek výrobce
Váha9,880 kg/m2
V-spára: 4V zkosené hrany
Balení: 1,7 m2
Oblast použití: 32

Zobrazit více >

Cena bez DPH:
873 Kč/m2
Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy Gerflor TopSilence Design 0005 Sintra

Vinylové podlahy Gerflor TopSilence Design 0005 Sintra Vinylové podlahy Gerflor TopSilence Design 0005 Sintra

Pokládka vinylové podlahy TopSilence Design 0005 Sintra - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy TopSilence Design 0005 Sintra?

Pokládka zámkové vinylové podlahy TopSilence Design 0005 Sintra se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Gerflor TopSilence Design 0005 Sintra

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Podlaha Gerflor TopSilence je tvořena z vinylových dílců opatřených zámkovým spojem a je složena z několika vrstev. Povrch této plovoucí podlahy tvoří ochranná povrchová vrstva PUR + MATT, díky které se podlaha Gerflor TopSilence snadno udržuje. Další vrstvu tvoří nášlapná vrstva a dekor ve 4D designu s reliéfní strukturou a 4V spárami. Následuje vrstva vinylu a pod ní se nachází dřevovláknitá HDF deska zajišťující vysokou stabilitu podlahy. Jako spodní vrstva je použita integrovaná korková podložka, díky které má podlaha Gerflor TopSilence vynikající schopnost útlumu kročejového hluku, a to až o 16 dB. Každý váš krok, dětské pobíhání nebo skotačení domácích mazlíčků tak bude tišší.

VYUŽITÍ PRODUKTU

Kouzlo plovoucí vinylové podlahy Gerflor TopSilence poznáte už při pokládce podlahy. Jednotlivé vinylové dílce se díky kvalitnímu zámkovému systému jednoduše zacvakávají do sebe. Pokládka plovoucím způsobem je nejen rychlá, ale také jednoduchá, takže si na ni můžete troufnout sami. Vinylová podlaha Gerflor TopSilence disponuje celkovou tloušťkou 9,5 mm a právě díky větší tloušťce a kvalitnímu jádru z HDF desky je možné podlahu pokládat i na stávající povrchy jako je dlažba, parkety atd. Vždy je ovšem nutné zkontrolovat, zda podklad nemá výrazné praskliny nebo výstupky. Podlaha Gerflor TopSilence je ideální jak pro novostavby, tak pro renovace interiérů.

Zátěžová třída podlahy Gerflor TopSilence je 32 a to znamená, že je vhodná jak pro pokládku v domácnostech, tak v komerčních interiérech se střední zátěží. Krásný dekor s výraznou strukturou vám může dělat radost v ložnicích, obývácích, dětských pokojích, pracovnách, ale také v interiérech jako jsou hotelové pokoje, kanceláře, zasedací místnosti, provozovny obchodů, školy nebo úřady. Povrch podlahy je strukturovaný, takže si budete připadat, jako byste pod nohama měli podlahu z pravého přírodního materiálu.

Tichost a protiskluzové vlastnosti podlahy Gerflor TopSilence oceníte zejména pokud máte malé děti nebo domácí mazlíčky. V tomto případě se nemusíte bát ani o povrch podlahy, který nepoškodí zvířecí drápky, spadlé hračky, popojíždění kancelářské židle s kolečky nebo chůze v podpatcích. Příjemný teplý a měkký vjem z podlahy ještě umocníte, pokud pod podlahu umístíte podlahové topení. Údržba podlahy je velmi snadná. Úplně postačí, pokud drobnější nečistoty zametete nebo vyluxujete a na odolnější špínu použijete navlhčený mop. Stálobarevnost, stabilita a odolnost podlahy vám zaručí, že si její krásu budete moci užívat hodně dlouho.

Vinylové podlahy Gerflor TopSilence Design 0006 Ruivo Brown - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Gerflor TopSilence Design 0006 Ruivo Brown Vinylové podlahy Gerflor TopSilence Design 0004 Peniche - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Gerflor TopSilence Design 0004 Peniche

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář