< Zpět na vinylové podlahy

Vinylové podlahy Arbiton Concrete Baker CA 151

Vinylové podlahy Arbiton Concrete Baker CA 151 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Podlaha Arbiton je plovoucí vinylová podlaha pro náročné zákazníky. Minerální jádro a odolný zámkový spoj splní požadavky i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Přijďte si, po předchozí telefonické domluvě, prohlédnout vinylovou podlahu Arbiton do naší pražské vzorkovny. Naši zkušení podlaháři zajistí pokládku plovoucí i lepené podlahy Arbiton.

Rozměry: 914 x 457 x 5 mm
Nášlapná vrstva: 0,55 mm (dvojitá UV vrstva)
Podlahové topení: pouze pokud je postupný náběh! (teplovodní i elektrické)
Balení: 2,088 m2
Počet lamel: 5
V drážka: probarvená V spára
Oblast použití: 23/33/42
Záruka: 20/7 dle podmínek výrobce

Zobrazit více >

Cena bez DPH:
729 Kč/m2
Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy Arbiton Concrete Baker CA 151

Plovoucí vinylová podlaha Arbiton Concrete Baker CA 151 světlá Plovoucí vinylová podlaha Arbiton Concrete Baker CA 151

Pokládka vinylové podlahy Arbiton Concrete Baker CA - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Arbiton Concrete Baker CA ?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Arbiton Concrete Baker CA se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Arbiton Concrete Baker CA 151

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

U plovoucí vinylové podlahy Arbiton Concrete Baker CA 151 je využita technologie minerálního jádra složeného z minerálů a polymerů. Díky tomuto typu jádra jsou vinylové lamely mimořádně odolné a mají dlouhou životnost. Zajištěna je i rozměrová stálost podlahy.

VYUŽITÍ PRODUKTU ARBITON CONCRETE BAKER CA 151

Plovoucí vinylová podlaha Arbiton má díky své vysoké odolnosti a pevnosti široké možnosti využití. Zátěžová třída je udávána jako 23-33-42, což umožňuje click SPC vinyl Arbiton položit do téměř jakéhokoliv interiéru. Bude dobře sloužit jak ve všech typech domácností i komerčních prostorách, tak ve středně zatížených průmyslových interiérech.

Plovoucí vinylové dílce Arbiton jsou určené k plovoucí pokládce, kterou můžete zrealizovat sami nebo si přizvěte odborníky na pokládku vinylových podlah. Podlahu Arbiton je možné instalovat na podlahové topení a díky nízkému tepelnému odporu si budete užívat příjemný tepelný komfort po celý rok.

Podlaha Arbiton je 100% voděodolná a je vhodná pro využití i na místech, kam by se podlahy citlivé na vodu a vlhkost položit nedaly – typicky do koupelen, kuchyní, vstupních hal a podobných míst, kde se dá očekávat nějaká ta loužička na podlaze. Podlahu Arbiton jednoduše setřete a nemusíte se bát, že by ji vlhkost poškodila. Podobně je to s úklidem. Vinylový povrch se jednoduše udržuje zametením, vyluxováním nebo vytřením vlhkým mopem.

DEKORY ARBITON AMARON XXL STONE DESIGN 

Moderní interiér vybavený vinylovou podlahou Arbiton Amaron XXL Stone Design bude působit výjimečně a stylově. Oproti kamenné dlažbě bude ta vinylová příjemně teplá na dotek a vytvoří tak dokonalou souhru útulna a designového vzhledu.

Vinylové podlahy Arbiton Dub Grants CA 148 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Arbiton Dub Grants CA 148 Vinylové podlahy Arbiton Concrete Hamburg CA 152 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Arbiton Concrete Hamburg CA 152

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář