< Zpět na vinylové podlahy

Vinylové podlahy Arbiton Dub Coney CL 105

Vinylové podlahy Arbiton Dub Coney CL 105 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Podlaha Arbiton je plovoucí vinylová podlaha pro náročné zákazníky. Minerální jádro a odolný zámkový spoj splní požadavky i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Přijďte si, po předchozí telefonické domluvě, prohlédnout vinylovou podlahu Arbiton do naší pražské vzorkovny. Naši zkušení podlaháři zajistí pokládku plovoucí i lepené podlahy Arbiton.

Rozměry: 1220 x 229 x 4,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,3 mm (dvojitá UV vrstva)
Podlahové topení: pouze pokud je postupný náběh! (teplovodní i elektrické)
Balení: 2,235 m2
Počet lamel: 8
V drážka: mikro V spára
Oblast použití: 23/31
Záruka: 15/5 dle podmínek výrobceZobrazit více >

Cena bez DPH:
729 Kč/m2
Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy Arbiton Dub Coney CL 105

Vinylové podlahy Arbiton Dub Coney CL 105 v interiéru

Pokládka vinylové podlahy Dub Coney CL 105 - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Dub Coney CL 105?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Dub Coney CL 105 se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Arbiton Dub Coney CL 105

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

U plovoucí vinylové podlahy Arbiton Dub Coney CL 105 je využita technologie minerálního jádra složeného z minerálů a polymerů. Díky tomuto typu jádra jsou vinylové lamely mimořádně odolné a mají dlouhou životnost. Zajištěna je i rozměrová stálost podlahy.

VYUŽITÍ PRODUKTU ARBITON Dub Coney CL 105

Plovoucí vinylová podlaha Arbiton má díky své vysoké odolnosti a pevnosti široké možnosti využití. Zátěžová třída je udávána jako 23-33-42, což umožňuje click SPC vinyl Arbiton položit do téměř jakéhokoliv interiéru. Bude dobře sloužit jak ve všech typech domácností i komerčních prostorách, tak ve středně zatížených průmyslových interiérech.

Plovoucí vinylové dílce Arbiton jsou určené k plovoucí pokládce, kterou můžete zrealizovat sami nebo si přizvěte odborníky na pokládku vinylových podlah. Podlahu Arbiton je možné instalovat na podlahové topení a díky nízkému tepelnému odporu si budete užívat příjemný tepelný komfort po celý rok.

Podlaha Arbiton je 100% voděodolná a je vhodná pro využití i na místech, kam by se podlahy citlivé na vodu a vlhkost položit nedaly – typicky do koupelen, kuchyní, vstupních hal a podobných míst, kde se dá očekávat nějaká ta loužička na podlaze. Podlahu Arbiton jednoduše setřete a nemusíte se bát, že by ji vlhkost poškodila. Podobně je to s úklidem. Vinylový povrch se jednoduše udržuje zametením, vyluxováním nebo vytřením vlhkým mopem.

DEKORY ARBITON LIBERAL 

Světlé odstíny dekoru dřeva podlahy Arbiton Liberal poskytují přirozený přírodní vzhled. Svými jemnými barvami vnesou do interiéru světlo, prostor a příjemně útulnou atmosféru. Vzhled podlahy bude připomínat tradiční dřevo.

Vinylové podlahy Arbiton Dub Sierra CA 154 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Arbiton Dub Sierra CA 154 Vinylové podlahy Vinylová podlaha Arbiton Amaron Herringbone - Dub Hayworth CA 176  - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Vinylová podlaha Arbiton Amaron Herringbone - Dub Hayworth CA 176

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 18 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář