< Zpět na vinylové podlahy

Vinylové podlahy Arbiton Dub Panama CA 113

Vinylové podlahy Arbiton Dub Panama CA 113 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Podlaha Arbiton je plovoucí vinylová podlaha pro náročné zákazníky. Minerální jádro a odolný zámkový spoj splní požadavky i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Přijďte si, po předchozí telefonické domluvě, prohlédnout vinylovou podlahu Arbiton do naší pražské vzorkovny. Naši zkušení podlaháři zajistí pokládku plovoucí i lepené podlahy Arbiton.

Rozměry: 1511 x 229 x 5 mm
Nášlapná vrstva: 0,55 mm (dvojitá UV vrstva)
Podlahové topení: pouze pokud je postupný náběh! (teplovodní i elektrické)
Balení: 2,076 m2
Počet lamel: 6
V drážka: probarvená V spára
Oblast použití: 23/33/42
Záruka: 20/7 dle podmínek výrobce

Zobrazit více >

Cena bez DPH:
869 Kč/m2
Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy Arbiton Dub Panama CA 113

Plovoucí vinylová podlaha Arbiton Dub Panama CA 113 v jídelně

Pokládka vinylové podlahy Arbiton Dub Panama CA - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Arbiton Dub Panama CA ?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Arbiton Dub Panama CA se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Arbiton Dub Panama CA 113

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

U lepené vinylové podlahy Arbiton Dub Panama CA 113 je využita technologie minerálního jádra složeného z minerálů a polymerů. Díky tomuto typu jádra jsou vinylové lamely mimořádně odolné a mají dlouhou životnost. Zajištěna je i rozměrová stálost podlahy.

VYUŽITÍ PRODUKTU ARBITON DUB PANAMA CA 113

Plovoucí vinylová podlaha Arbiton má díky své vysoké odolnosti a pevnosti široké možnosti využití. Zátěžová třída je udávána jako 23-33-42, což umožňuje click SPC vinyl Arbiton položit do téměř jakéhokoliv interiéru. Bude dobře sloužit jak ve všech typech domácností i komerčních prostorách, tak ve středně zatížených průmyslových interiérech.

Plovoucí vinylové dílce Arbiton jsou určené k plovoucí pokládce, kterou můžete zrealizovat sami nebo si přizvěte odborníky na pokládku vinylových podlah. Podlahu Arbiton je možné instalovat na podlahové topení a díky nízkému tepelnému odporu si budete užívat příjemný tepelný komfort po celý rok.

Podlaha Arbiton je 100% voděodolná a je vhodná pro využití i na místech, kam by se podlahy citlivé na vodu a vlhkost položit nedaly – typicky do koupelen, kuchyní, vstupních hal a podobných míst, kde se dá očekávat nějaká ta loužička na podlaze. Podlahu Arbiton jednoduše setřete a nemusíte se bát, že by ji vlhkost poškodila. Podobně je to s úklidem. Vinylový povrch se jednoduše udržuje zametením, vyluxováním nebo vytřením vlhkým mopem.

DEKORY ARBITON AMARON WOOD DESIGN

Všude tam, kde chcete mít výrazné dřevěné dekory, které jen tak nezapadnou, budete s vinylovou podlahou Arbiton Amaron Wood Design spokojeni. Syté odstíny i realisticky vyvedený dekor si budou zahrávat s vašimi představami tak, jako byste měli v interiéru pravou dřevěnou podlahu.

Vinylové podlahy Arbiton Dub Alaskan CL 102 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Arbiton Dub Alaskan CL 102 Vinylové podlahy Arbiton Dub Oregon CA 115 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha. Další vinylová podlaha: Arbiton Dub Oregon CA 115

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 14 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Lovosická 439/42, Praha 9
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář