< Zpět na vinylové podlahy

Vinylové podlahy Fatra WELL-click Dub popelavý 40146-1

Vinylové podlahy Fatra WELL-click Dub popelavý 40146-1 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Plovoucí vinylové podlahy spadají do skupiny rigidních podlah. Jsou inovativní, odolné, stabilní i krásné.

Domluvte se s námi a navštivte naši vzorkovnu v Praze. Máme rozsáhlou nabídku podlah a zajišťujeme i pokládku podlah.

Rozměry: 1235 x 230 x 5,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,3 mm
Konstrukce: V dílcích se zámkem
Hmotnost: 6 kg/m2
Balení: 1,988 m2
Počet lamel: 7
Povrchová úprava: Reálný povrch dřeva 
Podlahové topení: vhodné
Oblast použití: 23/33
Záruka: 10 dle podmínek výrobce

Zobrazit více >

Cena bez DPH:
738 Kč/m2
Poptávka

Pokládka vinylové podlahy Dub popelavý 40146-1 - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Dub popelavý 40146-1?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Dub popelavý 40146-1 se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Fatra WELL-click Dub popelavý 40146-1

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Složení plovoucí vinylové podlahy Fatra WELL-click Dub popelavý 40146-1 zahrnuje PUR ochrannou a nášlapnou vrstvu, dekorační vrstvu s věrnou imitací dekoru dřeva, elastickou podložku, základní vodotěsný nosič a vodotěsnou podložku se zvukově-izolačními vlastnostmi.

VYUŽITÍ PRODUKTU

Kombinace krásného dekoru dřeva a plovoucích dílců vytváří dokonalý dojem pravé přírodní podlahy. Užijte si příjemný vzhled dřeva, který zútulní interiér a dá se výborně kombinovat s jeho dalšími prvky.

Zámková vinylová podlaha Fatra WELL-click Dub popelavý 40146-1 je rigidní vinyl vyznačující se velmi vysokou odolností a celkovou stabilitou. Tloušťka podlahy je 5,5 mm a nášlapná vrstva tvoří 0,3 mm. Celovinylová konstrukce podlahy s velmi pevným jádrem přispívá k tomu, že podlaha je rozměrově stálá a to i v případě tepelných vlivů, jako je přímé sluneční záření. 

Vinyl rigid Fatra WELL-click disponuje zátěžovou třídou 23-33 a je oblíbenou volbou pro bytové i komerční využití. Díky voděodolnosti a možnosti pokládky na podlahové topení je tento vinyl velmi vhodný do domácích interiérů s malou až střední zátěží, konkrétně do kuchyní, koupelen, obývacích pokojů, ložnic nebo dětských pokojů. Hodí se skvěle i do kanceláří, hotelových pokojů, nemocnic, bank nebo na úřady, kde je malé, střední i vysoké zatížení. Povrch je odolný jak proti působení koleček kancelářských židlí, tak proti poškrábání od zvířecích drápků nebo chůze v podpatcích.

Při pokládce této click vinylové podlahy si ušetříte nervy s lepením, protože pokládka probíhá plovoucím způsobem, je velmi rychlá a jednoduchá. Plovoucí vinylová podlaha má výhodu v tom, že dílce můžete v případě potřeby opět jednoduše rozebrat.

Jistě vás potěší zdravotní nezávadnost podlahy doložitelná certifikací GREENGUARD, která zaručuje, že vinylová podlaha Fatra WELL-click splňuje evropské emisní limity. Také povrch podlahy si rychle oblíbíte. Je na dotek příjemně měkký a teplý. Podlaha je i velmi bezpečná, protože disponuje protiskluzovou a antibakteriální úpravou. Péče o podlahu zahrnuje pouze luxování nebo zametání povrchu, případně setření nečistot navlhčeným mopem. Využít můžete i šetrné prostředky na vinylové podlahy.

Vinylové podlahy Fatra WELL-click Dub selský 40135-1 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Fatra WELL-click Dub selský 40135-1 Vinylové podlahy Fatra WELL-click Dub panský, 40160-1 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Fatra WELL-click Dub panský 40160-1

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář