< Zpět na vinylové podlahy

Vinylové podlahy Gerflor DESIGNART Traffic Rigid Quito

Vinylové podlahy Gerflor DESIGNART Traffic Rigid Quito - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Užijte si krásu, odolnost a dokonalou stabilitu s rigidními vinylovými podlahami Gerflor Rigid Designart Traffic.

Kontaktujte nás a navštivte naši pražskou vzorkovnu. Ukážeme vám desítky vzorníků podlah, domluvíme profesionální pokládku podlah.

Rozměry: 1219 x 177 x 6 mm
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Struktura povrchu: dřevo
Povrch: PUR+
Počet lamel: 8
Balení: 1,73 m2
Oblast použití: 33-42

Zobrazit více >

Produkt se již neprodává. Kontaktujte nás, vybereme vám nejvhodnější alternativu.

Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy Gerflor DESIGNART Traffic Rigid Quito

Gerflor DESIGNART Traffic Rigid Quito

Pokládka vinylové podlahy DESIGNART Traffic Rigid Quito - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy DESIGNART Traffic Rigid Quito?

Pokládka zámkové vinylové podlahy DESIGNART Traffic Rigid Quito se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Gerflor DESIGNART Traffic Rigid Quito

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Plovoucí vinylová podlaha Gerflor Rigid Designart Traffic Quito je složena ze základní vrstvy - pevného rigidního jádra, vrstvy s dekorem a ochranné nášlapné vrstvy.

VYUŽITÍ PRODUKTU

Preciznost, s jakou je dekor dřeva vyveden, byste hledali málokde. U vinylové podlahy Gerflor Rigid Designart Traffic Quito si můžete být jisti, že dřevěný dekor je tak dobře vyvedený, že podlaha na první pohled působí jako přírodní dřevo. Svou roli hraje i použití odstínu, který si s dřevěným vzorem velmi dobře rozumí.

Plovoucí vinylovou (click) podlahu Gerflor Rigid Designart Traffic se nemusíte bát položit kamkoli. Celková tloušťka podlahy (6 mm), nášlapná vrstva (0,55 mm) a zátěžová třída (33-42) dávají tušit, že odolnost podlahy je opravdu vysoká. Tyto plovoucí vinylové dílce zvládnou i extrémní provoz v domech, bytech, komerčních interiérech a dokonce jsou stavěné i na střední zátěž v průmyslových objektech. Kam se tedy vinyl Gerflor Rigid Designart Traffic hodí? Kromě bytů a domů také do škol, nemocnic, bank, hotelů, na úřady i do obchodů.

U této vinylové rigidní podlahy se setkáte s mnoha uživatelsky příjemnými vlastnostmi. Jedná se zejména o pevnost, odolnost a stabilitu, které zajišťuje rigidní jádro. Povrch podlahy je stavěný na vliv kolečkových židlí, drápky domácích mazlíčků, na chůzi v podpatcích i na nečistoty. Těch se ale zbavíte velmi jednoduše zametením, vyluxováním nebo setřením vlhkým mopem. Povrch je i protiskluzový, na dotek teplý a měkký.

Zajímá-li vás pokládka plovoucí podlahy Gerflor Rigid Designart Traffic Quito, jde o jednoduchou záležitost. Vinylové dílce opatřené zámkovým spojem se do sebe jednoduše zaklikávají a zvládnete to jistě svépomocí. Tato vinylová podlaha se díky 100% voděodolnosti může pokládat i tam, kde se vyskytuje vlhkost, tedy v kuchyních, koupelnách, na toaletách apod.

 

Vinylové podlahy iD Click Ultimate 55 English Oak VANILLA - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: iD Click Ultimate 55 English Oak VANILLA Vinylová podlaha Fatra Thermofix Variety 12165-1- nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Vinylová podlaha Fatra Thermofix Borovice Mediterian 12143-1

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář