< Zpět na vinylové podlahy

Vinylové podlahy Gerflor Rigid 30 Lock 0017 PUNO PURE

Vinylové podlahy Gerflor Rigid 30 Lock 0017 PUNO PURE - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Plovoucí vinylová podlaha Gerflor Rigid 30 lock s tuhým rigidním jádrem vám nabídne odolnost, vysokou stabilitu i krásný dekor.

Zámkovou podlahu Gerflor Rigid 30 lock vám po předchozím telefonickém objednání rádi ukážeme v pražské vzorkovně. Poradíme s nákupem i pokládkou.

Rozměry: 1492 x 228 x 4 mm
Nášlapná vrstva: 0,30 mm
Podlahové topení: vhodné
Povrchová úprava: PUR+MATT
Hmotnost: 7,890 kg/m2
Balení: 1,7 m2
Oblast použití: 23/31
Akustická izolace: 4 dB
Záruka: 12 let byt

Zobrazit více >

Produkt se již neprodává. Kontaktujte nás, vybereme vám nejvhodnější alternativu.

Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy Gerflor Rigid 30 Lock 0017 PUNO PURE

Gerflor Rigid 30 Lock 0017 PUNO PURE

Pokládka vinylové podlahy Rigid 30 Lock 0017 PUNO PURE - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Rigid 30 Lock 0017 PUNO PURE?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Rigid 30 Lock 0017 PUNO PURE se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Gerflor Rigid 30 Lock 0017 PUNO PURE

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Zámková vinylová podlaha Gerflor Rigid 30 lock 0017 PUNO PURE je podlaha heterogenní, to znamená, že je složena z více vrstev. Povrch podlahy je tvořen PUR vrstvou přispívající ke snadné údržbě podlahy. Následuje 0,30 mm silná nášlapná vrstva, která má za úkol chránit podlahu před poškozením. Pod ní se nachází  reliéfní vrstva a spodní vrstva tvořená rigidním jádrem.

VYUŽITÍ PRODUKTU

Krása plovoucí vinylové podlahy Gerflor Rigid 30 lock 0017 PUNO PURE spočívá v realisticky zpracovaném dekoru dřeva, který nabízí originální povrchovou strukturu s přiznanými spárami. Na první pohled i dotek nepoznáte, že se jedná o vinyl a ne o pravé dřevo. 

Zámková vinylová podlaha Gerflor Rigid 30 lock je podlaha, která se pokládá plovoucím způsobem. Tento typ pokládky je snadný a jistě ho zvládnete sami (nebo můžete přizvat naše podlaháře). Podlaha disponuje tuhým rigidním jádrem, díky kterému je nejen konstrukce podlah, ale také zámkový spoj velmi stabilní a tvoří odolný celek. Povrch podlahy snese jak chůzi v podpatcích, tak vliv kolečkových židlí nebo běhání domácích mazlíčků s ostrými drápky.

Podle zátěžové třídy 23-31 je vinylová podlaha Gerflor Rigid 30 lock určena jak pro rodinné domy a byty s nízkou až vysokou zátěží, tak pro komerční prostory s nízkým zatížením. Celková tloušťka podlahy je 4 mm, z toho 0,30 mm tvoří nášlapná vrstva. Příjemný, měkký a teplý povrch podlahy je ideální pro chůzi v obuvi i naboso. Pro zvýšení tepelného komfortu můžete pod podlahu Gerflor Rigid 30 lock položit i podlahové vytápění.

Odolnost zámkové podlahy Gerflor Rigid 30 lock se projevuje i při kontaktu s vlhkostí. Plovoucí vinylové dílce Gerflor Rigid 30 lock můžete položit i do míst, kde se vyskytuje zvýšená vlhkost, což je ideální v případě kuchyní, koupelen nebo toalet. Užívat si výhody vinylové podlahy Gerflor Rigid 30 lock budete i při úklidu, protože podlahu stačí jen zamést, vyluxovat nebo lehce setřít vlhkým mopem s přidáním prostředku na vinylové povrchy. Určitě oceníte také zdravotní nezávadnost podlahy a její 100% recyklovatelnost.

Vinylové podlahy Fatra FatraClick Silica Light 7231-3 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Vinylové podlahy FatraClick Silica Light 7231-3 Vinylové podlahy Gerflor Rigid 55 Lock Acoustic 0014 NOOSA CORTEN - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Gerflor Rigid 55 Lock Acoustic 0014 NOOSA CORTEN

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář