< Zpět na vinylové podlahy

Vinylové podlahy iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT

Vinylové podlahy iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Zámková vinylová podlaha Rigid Tarkett iD Click Ultimate 55 s akustickou podložkou a rigidním jádrem je odolná, stabilní a má realistický dekor.

Sjednejte si schůzku v naší pražské vzorkovně, kde vám vinyl Rigid Tarkett iD Click Ultimate 55 rádi ukážeme. Provedeme i profesionální pokládku podlahy.

Rozměry: 500 x 500 x 6,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Podlahové topení: vhodné
Povrchová úprava: PUR Ultimate
Zkosené hrany: 4 strany micro zkosení
V balení: 5 dílců
Hmotnost: 11,40 kg/m2
Balení: 1,18 m2
Oblast použití: 23 - 33 - 42+
Záruka: 10 let dle výrobce

Zobrazit více >

Cena bez DPH:
1144 Kč/m2
Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT

iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT

Pokládka vinylové podlahy iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT?

Pokládka zámkové vinylové podlahy iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

U plovoucí vinylové podlahy Rigid Tarkett iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT je využito propojení několika vrstev (jedná se o podlahu heterogenní). Povrchová PUR vrstva chrání vrstvu s dekorem. Pod ní je vrstva tvořená kompozitním jádrem a spodní část je tvořena akustickou podložkou. Celková tloušťka podlahy je 6,5 mm a z toho 0,55 mm tvoří ochranná nášlapná vrstva.

VYUŽITÍ PRODUKTU

Plovoucí vinylová podlaha Rigid Tarkett iD Click Ultimate 55 s nadčasovým dekorem kamene je velmi realisticky zpracovaná a k autenticitě připívá použití mikrozkosených hran. Vychutnejte si vzhled kamenné podlahy, a přitom si vychutnejte výhody vinylu.

Vinylová podlaha Rigid Tarkett iD Click Ultimate 55 Loft LIGHT se pokládá plovoucím způsobem pomocí click systému, což představuje velmi rychlý a snadný způsob instalace. Pokládku jistě zvládnete sami nebo můžete využít našich specialistů. Vinyl Rigid Tarkett iD Click Ultimate 55 je možné podkládat do mírně, středně i vysoce zatížených bytových a komerčních interiérů, a dokonce i do mírně a středně zatížených průmyslových prostor. V některých případech lze podlahu položit i na původní povrchy. Díky využití technologie Rigid Composite Core (RCC), která se vyznačuje použitím kompozitního jádra, je podlaha Rigid Tarkett iD Click Ultimate 55 připravena i na velmi vysokou zátěž, aniž by utrpěla její stabilita nebo povrch. Ten snese jak vliv kolečkových židlí, tak chůzi v podpatcích nebo drápky domácích mazlíčků.

Vinyl Rigid Tarkett iD Click Ultimate 55 vás příjemně překvapí integrovanou akustickou podložkou, která dokáže tlumit hluk, a to až o 19 dB. Velmi příjemný měkký a teplý povrch podlahy je jako dělaný pro chůzi naboso. Dobrá tepelná vodivost podlahy vám při pokládce na podlahové topení zajistí příjemný tepelný komfort.

Plovoucí vinylové dílce Rigid Tarkett iD Click Ultimate 55 neobsahují ftaláty a jsou recyklovatelné. Díky zdravotní nezávadnosti a velmi jednoduché údržbě je tato podlaha vhodná jak pro alergiky, tak pro astmatiky.

Vinylové podlahy iD Click Ultimate 55 Loft MEDIUM - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: iD Click Ultimate 55 Loft MEDIUM Vinylové podlahy iD Click Ultimate 55 English Oak VANILLA - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: iD Click Ultimate 55 English Oak VANILLA

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář