< Zpět na vinylové podlahy

Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54852

Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54852 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Plovoucí vinylová podlaha Moduleo Impress Click v sobě snoubí eleganci dřeva se strukturovaným povrchem a vysokou odolnost vinylu.

Domluvte si osobní schůzku v naší vzorkovně v Praze. Podlahu vám rádi ukážeme a zodpovíme vaše dotazy. Postaráme se o odbornou pokládku podlah.

Rozměry: 191 x 1316 x 4,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Záruční doba: 20 let pro obytné prostory 12 let pro komerční prostory
Váha: 7,681 kg/m2
Balení: 1,76 m2
Oblast použití: 23-33-42

Zobrazit více >

Cena bez DPH:
1205 Kč/m2
Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54852

Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54852

Pokládka vinylové podlahy Moduleo Impress Click - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Moduleo Impress Click ?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Moduleo Impress Click se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54852

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54852 je složena z několika vrstev. Povrch je opatřen PUR vrstvou pro snadnou údržbu. Pod ní se nachází nášlapná vrstva silná 0,55 mm. Ta chrání vrstvu s dekorační fólií. Poslední vrstvou je spodní vrstva opatřená broušenou spodní hranou zajišťující dobrou přilnavost podlahy k podkladu. Celková tloušťka podlahy Moduleo Impress Click je 4,50 mm.

VYUŽITÍ PRODUKTU Moduleo Impress Click Country Oak 54852

Elegantní vzhled dřevěných prken je u podlahy Moduleo Impress Click doveden k dokonalosti díky strukturovanému povrchu podlahy. Už na první dotek pocítíte, že se nejedná o obyčejnou podlahu, ale o povrch, který dokonale imituje přírodní dřevo. Doslova ucítíte každý suk a letokruh.

Pokládku zámkové vinylové podlahy Moduleo Impress Click můžete díky zátěžové třídě 23-33-42 provést v podstatě kdekoli. Krásný dekor se díky vysoké odolnosti podlahy bude skvěle vyjímat jak v rodinných domech a bytech s malou, střední a vysokou zátěží, tak v komerčních objektech s malou až vysokou zátěží až po průmyslové interiéry s malou nebo střední zátěží. Pokládka plovoucí vinylové podlahy je snadná a zvládnete ji sami nebo se obraťte na naše zkušené podlaháře. Zámková podlaha je opatřena click systémem, pomocí kterého se jednotlivé dílce spojují k sobě, bez nutnosti lepení.

K vlastnostem zámkové vinylové podlahy Moduleo Impress Click patří zejména vysoká odolnost povrchu proti poškrábání, odolnost proti vlhkosti, dlouhá životnost, tlumení kročejového hluku, příjemný a měkký povrch i snadná údržba. Podlaha Moduleo Impress Click neobsahuje ftaláty a je vhodná pro pokládku do obývacích pokojů, kuchyní, koupelen, ložnic, dětských pokojů, kanceláří, do nemocnic, škol i do dalších typů interiérů. V domácnostech oceníte možnost pokládky podlahy Moduleo Impress Click na podlahové vytápění.

Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54880 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54880 Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54225 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Country Oak 54225

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 18 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář