< Zpět na vinylové podlahy

Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Mountain Oak 56215

Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Mountain Oak 56215 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Plovoucí vinylová podlaha Moduleo Impress Click v sobě snoubí eleganci dřeva se strukturovaným povrchem a vysokou odolnost vinylu.

Domluvte si osobní schůzku v naší vzorkovně v Praze. Podlahu vám rádi ukážeme a zodpovíme vaše dotazy. Postaráme se o odbornou pokládku podlah.

Rozměry: 191 x 1316 x 4,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Záruční doba: 20 let pro obytné prostory 12 let pro komerční prostory
Váha: 7,681 kg/m2
Balení: 1,76 m2
Oblast použití: 23-33-42

Zobrazit více >

Produkt se již neprodává. Kontaktujte nás, vybereme vám nejvhodnější alternativu.

Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Mountain Oak 56215

Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Mountain Oak 56215 Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Mountain Oak 56215

Pokládka vinylové podlahy Moduleo Impress Click - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Moduleo Impress Click?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Moduleo Impress Click se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Mountain Oak 56215

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Vinylová podlaha Moduleo Impress Click Mountain Oak 56215 je složena z několika vrstev. Povrch je opatřen PUR vrstvou pro snadnou údržbu. Pod ní se nachází nášlapná vrstva silná 0,55 mm. Ta chrání vrstvu s dekorační fólií. Poslední vrstvou je spodní vrstva opatřená broušenou spodní hranou zajišťující dobrou přilnavost podlahy k podkladu. Celková tloušťka podlahy Moduleo Impress Click je 4,50 mm.

VYUŽITÍ PRODUKTU Moduleo Impress Click Mountain Oak 56215

Elegantní vzhled dřevěných prken je u podlahy Moduleo Impress Click doveden k dokonalosti díky strukturovanému povrchu podlahy. Už na první dotek pocítíte, že se nejedná o obyčejnou podlahu, ale o povrch, který dokonale imituje přírodní dřevo. Doslova ucítíte každý suk a letokruh.

Pokládku zámkové vinylové podlahy Moduleo Impress Click můžete díky zátěžové třídě 23-33-42 provést v podstatě kdekoli. Krásný dekor se díky vysoké odolnosti podlahy bude skvěle vyjímat jak v rodinných domech a bytech s malou, střední a vysokou zátěží, tak v komerčních objektech s malou až vysokou zátěží až po průmyslové interiéry s malou nebo střední zátěží. Pokládka plovoucí vinylové podlahy je snadná a zvládnete ji sami nebo se obraťte na naše zkušené podlaháře. Zámková podlaha je opatřena click systémem, pomocí kterého se jednotlivé dílce spojují k sobě, bez nutnosti lepení.

K vlastnostem zámkové vinylové podlahy Moduleo Impress Click patří zejména vysoká odolnost povrchu proti poškrábání, odolnost proti vlhkosti, dlouhá životnost, tlumení kročejového hluku, příjemný a měkký povrch i snadná údržba. Podlaha Moduleo Impress Click neobsahuje ftaláty a je vhodná pro pokládku do obývacích pokojů, kuchyní, koupelen, ložnic, dětských pokojů, kanceláří, do nemocnic, škol i do dalších typů interiérů. V domácnostech oceníte možnost pokládky podlahy Moduleo Impress Click na podlahové vytápění.

Vinylové podlahy Expona Domestic C16 5988 Dark Classic Oak - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Expona Domestic C16 5988 Dark Classic Oak Vinylová podlaha Moduleo Select Click Midland 22929 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Vinylová podlaha Moduleo Select Click Midland 22929

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář