< Zpět na vinylové podlahy

Vinylová podlaha Moduleo Select Click Classic Oak 24932

Vinylová podlaha Moduleo Select Click Classic Oak 24932 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha

Plovoucí vinylová podlaha Moduleo Select Click s výrazným dekorem, strukturovaným povrchem a stabilizační mřížkou je vhodná pro pokládku v bytových i komerčních objektech.

Líbí se vám podlaha Moduleo Select Click v plovoucí verzi? Sjednejte si schůzku v naší vzorkovně v Praze, kde vám ji rádi předvedeme. Postaráme se také o pokládku podlahy. Podlaha Moduleo Select je dostupná také v lepené verzi.

Rozměry: 191 x 1316 x 4,5 mm
Nášlapná vrstva: 0,4 mm
Záruční doba: 15 let pro obytné prostory, 7 let pro komerční prostory
Váha: 4,409 kg/m2
Balení: 1,76 m2
Oblast použití: 23-32

Zobrazit více >

Produkt se již neprodává. Kontaktujte nás, vybereme vám nejvhodnější alternativu.

Poptávka

Fotogalerie vinylové podlahy Vinylová podlaha Moduleo Select Click Classic Oak 24932

Vinylová podlaha Moduleo Select Click Classic Oak 24932 Vinylová podlaha Moduleo Select Click Classic Oak 24932

Pokládka vinylové podlahy Moduleo Select Click Classic Oak - ceník

pokládka na volno/plovoucí 165 Kč/m2
pokládka lepením vč. lepidla 185 Kč/m2
lišta + lištování podle druhu

Jak na pokládku vinylové podlahy Moduleo Select Click Classic Oak?

Pokládka zámkové vinylové podlahy Moduleo Select Click Classic Oak se provádí podobně jako u plovoucích podlah. K instalaci není zapotřebí žádné lepidlo. Podlaha se pokládá na volno, pouze dílce se k sobě vzájemně připevňují pomocí zámkových spojů. více informací o pokládce >

Naše reference v oblasti realizace vinylové podlahy

Všechny reference >
Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Příprava podkladu, pokládka vinylové podlahy

Vyjádření klienta: Ráda bych poděkovala panu Kelbichovi a jeho pracovníkům za perfektní spolupráci a špičkově odvedenou práci. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, jelikož profesionální přístup a řešení nastalých neočekávaných komplikací mi rozhodně ušetřily peníze. Oba pánové u mě odvedli špičkovou práci. Byla opravdu radost je sledovat. Pracovití, precizní a profesionální. Práce byla odvedena v minimální možné době. Opravdu Vám děkuji. detail reference >

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Odstranění parket a položení nové vinylové podlahy Gerlor TOPsilence

Vyjádření klienta: I v době pandemie vše bez problémů. Odstranění starych parket a položení nové vinylové podlahy Gerlof topsilent a rovněž nové dveře. Chlapi na podlahy i dveře profici. Dobrá komunikace i cena. detail reference >

Mohlo by Vás zajímat z našeho blogu

Vinylová podlaha Vinylová podlaha Moduleo Select Click Classic Oak 24932

SPECIFIKACE A VÝHODY

ŘEZ PRODUKTEM

Plovoucí vinylová podlaha Moduleo Select Click má několik vrstev. Povrch podlahy tvoří ochranná PUR vrstva, která brání usazování nečistot. Následuje 0,4 mm silná nášlapná vrstva bránící poškození podlahy. Pod nášlapnou vrstvou je vrstva s dekorem, stabilizační mřížka a spodní vrstva s broušenou spodní stranou, která přilne k podkladu.

VYUŽITÍ PRODUKTU

Krásný přírodní dekor plovoucí vinylové podlahy Moduleo Select Click si můžete užívat hned v několika typech interiérů. Zátěžová třída 23-32 umožňuje pokládku podlahy jak v bytových prostorách, kde zvládne vysoké zatížení, tak v komerčních interiérech, kde je vhodné spíše nižší zatížení. Podlahu Moduleo Select Click lze použít jako krytinu do obýváků, ložnic, pokojů, ale také do kuchyní a koupelen díky odolnosti proti vlhkosti. Své místo najde podlaha Moduleo Select Click i v kancelářích nebo luxusních provozovnách.

Pokládka podlahy Moduleo Select Click se provádí plovoucím způsobem pomocí zámkových spojů. Zámkovou podlahu není nutné přilepovat k podkladu, proto je její pokládka velmi snadná a rychlá. Povrch podlahy chrání 0,4 mm silná nášlapná vrstva a celková tloušťka podlahy je 4,5 mm. Jistě si oblíbíte tepelně a zvukově izolační vlastnosti této vinylové podlahy i její strukturovaný povrch s jedinečným vzorem.

Péče o vinylovou podlahu Moduleo Select Click je velmi jednoduchá a nenáročná. Povrch stačí pravidelně zametat nebo luxovat a větší nečistoty stírat vlhkým hadříkem nebo mopem. K péči o podlahu můžete využít přípravky určené na vinylové podlahy.

Vinylová podlaha Moduleo Select Click Midland 22929 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Předchozí vinylová podlaha: Vinylová podlaha Moduleo Select Click Midland 22929 Vinylová podlaha Moduleo Select Click Classic Oak 24125 - nabídka, vzorník, ceník | prodej, pokládka, vzorkovna Praha Další vinylová podlaha: Vinylová podlaha Moduleo Select Click Classic Oak 24125

Jsme tu pro Vás a Vaše podlahy již 19 let!

Zavolejte. 603 279 682
Nebo se u nás zastavte. Praha 9 – Zobrazit celou adresu
Návštěva vzorkovny po telefonické dohodě.
Volejte prosím na tel. +420 603 279 682.
zavřít

Poptávkový formulář